VİTRİNDEKİLER - SATILIK EV - İŞYERİ
"Satılık"  ilanlarınızın haber portalımızda da yayınlanmasını istiyorsanız tıklayınız. Fotoğraf gayrimenkulun ayrıntısına Alttaki yazılı açıklama ise ilan veren kurumun sitesine yönlenecektir.(1 Şubat`ta aktif olacaktır) 
Bu kısımda satılık konut ve daireler yer almaktadır. (Linkler örnek olarak verilmiştir.) 


          SAHİBİNDEN       ADA EMLAK       SEKTORUM            ÖZ EMLAK      AYDEDE EMLAK      ÖZDEN EMLAK    KARŞIYAKALIM


             

Bir Başarı Hikayesi "YAPEX"

Akdeniz Tarınım A.Ş tarafından bu yıl 26. düzenlenecek Uluslararası Yapı Malzemeleri İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX), yeniden yükselişe geçen turizm sektöründe otellerin yenileme ve renevasyon yatırımlarına da yol gösterecek

Okunma Sayısı: 425
Tarih: 08.10.2018 00:00

 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.netAkdeniz Tanıtım A.Ş Genel Müdürü Fatih Onkar, YAPEX Fuarı`nın 14-17 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya`da gerçekleştirileceğini belirtti.

YENİ PAZARLAR YENİ FIRSATLAR

YAPEX Fuarı`nın Türkiye`nin de yaşadığı krizlerle birlikte büyüdüğünü, inşaat ve yapı sektörünün gelişmesinde, yeni teknolojilerin ülkede yaygınlaşmasına katkı koyduğunu ifade eden Onkar, her krizin ulusal ve uluslararası pazarlarda yeni fırsatlar yarattığını söyledi.

Antalya ANFAŞ`da düzenlenecek YAPEX Fuarı`nda inşaat mühendisleri, mimarlar, müteahhitler ile sektördeki tüm paydaşları bir araya getireceğini anlatan Fatih Onkar, Türkiye`nin yaşadığı ekonomik krizi de aşabileceğini kaydetti.

YAPEX TURİZMİN DE HİZMETİNDE

Türkiye turizminin Rus uçağının düşürülmesi sonucu Türk turizminin kriz yaşadığını anımsatan Onkar, son iki yıldır turizmde çok önemli artışlar olduğuna dikkat çekti.

Turizm sektörünün yaşanılan krizler nedeniyle otel yenileme ve renevasyon çalışmalarına yatırım yapamadığını ifade eden Onkar, başta Antalya olmak üzere yüzlerce otel ve turistik işletmelerde yenileme ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Bu yılki fuarının sloganının ``Yenileme ve Renevasyon`` olduğunu söyleyen Onkar, turizmin bu yıl çok iyi gittiğini, Antalya`nın 2018 yılında 13-14 milyar dolar turizm geliri hedeflendiğini kaydetti. Fatih Onkar, şöyle devam etti.

``Türk turizmi yine parlak eski günlerine dönmeye başladı. Geçmişte yaşanan krizler nedeniyle otel işletmeleri ve diğer işletmeler yenileme ve renevasyon konusunda yatırım yapamamıştı. Bu yıl turizmciler için oldukça başarılı geçti. Antalya bölgesinde turizm sektörü elde edilecek gelirin yüzde 10`unu renevasyon ve yenileme çalışmalarına ayırabilir. Bu da başta inşaat sektörüne büyük katkı sağlar. Turizmin gelişmesine daha iyi katkı yapar, sektöre hareket getirir.``

YAPEX TURİZMLE BİRLİKTE BÜYÜYOR

Akdeniz Tanıtım A.Ş ve YAPEX Fuarı`nın gelişim sürecini de anlatan Genel Müdür Fatih Onkar, 1993 yılında otel salonlarından başladıkları YAPEX serüveninde önemli başarılar sağladıklarına dikkat çekti. Onkar, sözlerini şöyle sürdürdü.

``1990 yıllarında bir başka fuar şirketinde profesyonel olarak çalışıyorduk. Turizm sektöründe turizm yatırımları hızlanınca bizde 1993 yılında Akdeniz Tanıtım A.ş`yi kurduk.  YAPEX Fuarına otellerin küçük salonlarında başlayıp bugün 10 bin - 20 bin metrekare alanlara taşıdık. Bu 26 yıllık sürede Türkiye ekonomisi çok önemli krizler yaşadı ve bu krizlerden büyüyerek çıktı. YAPEX Fuarı da krizlerle büyüyüp gelişti. Her kriz yeni fırsatlar yaratıyor. Türkiye`de asırlık şirket sayısı bir elin parmakları kadar az. 26 yıl insan yaşamında çok önemli bir dönem. Çeyrek asırdır Türk inşaat, yapı ve turizm sektörüne katkı koyuyoruz.``

FUARCILIKTA BAŞARI HİKAYESİ

YAPEX ike fuarcılık alanında başarı hikayesi yazdıklarını anlatan Akdeniz Tanıtım A.Ş Genel Müdürü Fatih Onkar, bu başarıyı şöyle dile getirdi.

``Fuarcılığa başladığımız 1990`lı yıllarda kendi alanımızda fazla ürün çeşidi ve fazla rekabet yoktu. Turizm sektörünün gelişmesi ve yeni yatırımlarla YAPEX Fuarı`na da çok büyük talepler gelmeye başladı. Her yer otel inşaatı haline döndü. Böylece turizmle birlikte fuarcılık da gelişti. Otel salonlarından çıkıp Cam Piramit Kongre Salonu`nda fuarları yapmaya başladık. 1999 yılında ANFAŞ Fuar Merkezi açıldı. YAPEX 1999-2007 yılları arasında uluslararası boyuta geldi. 2001-2009 yıllarında daha da büyüdük. Alman fuar şirketi olan Münih Fuarları ile işbirliği gerçekleştirdik. Böylece Uluslararası alanda da tanınmaya başladık. Global ekonomik krizler de yaşadık. Tüm sektörlerde kırılmalar yaşandı, ancak biz YAPEX kimliğini korumayı başardık. Antalya fuarlarına katılanlar hem tatil, hem ziyaret hem de ticaret yapıyor.``

YAPEX Fuarı`nın faaliyet içinde bulunduğu sektöre çok ciddi hareket sağladığını ifade eden Onkar, ``Amacımız inşaat sektöründe mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler ve turizm yatırımcılarına çok katkı sağlıyor. Fuarımızı nihai tüketicilerde izliyor.  YAPEX, dünyadaki teknolojik gelişmeleri de sektöre tanıtıyor`` dedi.


Etiketler: Fatih Onkar - YAPEX - Uluslararası Yapı Malzemeleri İnşaat Teknolojileri - Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı - Antalya - Fuar - Yapı - Yapı Fuarı

Diğer Fuarlar haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak

Editörün SeçtikleriHAKKIMIZDA
Sektörüm Emlak, ELAL AJANS`ın bünyesinde yayınlanmaktadır ve 4 kategoriden oluşmaktadır.
a) www.sektorumemlak.com adresinde yayın yapan Emlak Haber Portalı
b) sektorumemlak.web.tv        adresinden yayın yapan Sektörüm Emlak Web TV
c)                                                 adresinde yayın yapan ve Emlak Portalı (Hazırlık aşamasındadır 15 Nisan`da aktif olacaktır)
d) ELAL AJANS`ın sektör eki olarak matbaa ortamında basılan Sektörüm Emlak Gazetesi (Hazırlık Aşamasındadır. Şubat 2016`dan itibaren yayınlanacaktır.)
Sektörüm Emlak Haber Portalı`nda emlak ve yapı sektörüne ait haberlere ve sektördeki gelişmelere yer verilirken Sektörüm Emlak Portalı`nda satılık ve kiralık konut, işyeri ve arsalar hakkındaki bilgilere inşaat projelerine bankaların kredi oranlarına ve benzeri bilgilere yer yer verecektir. 
Kısacası haber portalımızda haberlerinize, emlak portalımızda satılık ve kiralık ilanlarınıza yer verilecektir.
Detaylı bilgi için tıklayarak iletişim formunu doldurabilir, sektorumemlak@gmail.com adresinden ileti gönderebilir
                             0 531 859 55 45 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.BÜLTEN GÖNDER
Bültenlerinizi haber@sektorumemlak.com veya sektorumemlak@gmail.com adresine gönderebilirsiniz

Yasal Uyarı

DİKKAT ! Haberlerin izinsiz kullanımı durumunda "Yasal İşlem" yapılacaktır

Sitemizde yer alan ve başka sitelere yönlendirme yapmayan  haber ve röportajlar Sektörüm Emlak, Karşıyakalım Gazetesi ve ELAL AJANS`a aittir.
Bu haberlerin izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Kullanıldığının tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.
Ancak izin alınarak veya kaynak gösterilerek ve haberin orjinaline link verilerek haber kullanılabilir
KREDİ BİLGİLERİ

Bankaların konut kredileri hakkında bilgi almak için ilgili bankaların linklerini tıklayınız     
Bankalar arasında en uygun krediyi karşılaştırmak için "Enuygun" yazan linke tıklayınız

      
     AKBANK AL BARAKA  BANK ASYA  BANKPOZİTİF       CITIBANK     DENİZBANK     FİNANSBANK
 
      
     
FORTİS     GARANTİ    HALKBANK    HSBC INGBANK İŞ BANKASI ODEABANK
                           
     
TEB     TÜRKİYE FİNANS   VAKIFBANK YAPIKREDİ    ZİRAAT    EN UYGUN KREDİLER

    

VİTRİNDEKİLER - SATILIK EV - İŞYERİ
"Satılık"  ilanlarınızın haber portalımızda da yayınlanmasını istiyorsanız tıklayınız. Fotoğraf gayrimenkulun ayrıntısına Alttaki yazılı açıklama ise ilan veren kurumun sitesine yönlenecektir.(1 Şubat`ta aktif olacaktır) 
Bu kısımda satılık konut ve daireler yer almaktadır. (Linkler örnek olarak verilmiştir.) 


          SAHİBİNDEN       ADA EMLAK       SEKTORUM            ÖZ EMLAK      AYDEDE EMLAK      ÖZDEN EMLAK    KARŞIYAKALIM


             


Uzmana Sorun

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar
Ali Ölmez
Babama Mektup
Sitenin yöneticisi Ali Ölmez`in vefat eden babası Mevlüt Ölmez`in ardından yazmış olduğu yazı

FACEBOOKTA BİZ

ANKET

Sitemizde en çok görmek istediğiniz haberler nelerdir ?
Emlak Haberleri
Yapı - İnşaat Haberleri
Ekonomi Haberleri
Bankaların konut kredileriyle ilgili haberler
Sektör hakkında araştırma haberleri
Projeleri tanıtan haberler
Diğer Haberler
Uzmanlık gerektiren haber ve köşeler
Sektörel Sorunlarla İlgili Haberler
Daha Önce Oy Kullanmışsınız Oyunuz GönderilmiştirANKET

Sitemizde en çok hangi alanlarla ilgileniyorsunuz
Haber Alanları
Foto Galeri
Video Galeri
Kiralık - Satılık Haberleri
Emlak Haber Portalı
Reklam Alanları
Editörün Seçtiği Haberler
Uzmana Sorun
Röportajlar
Daha Önce Oy Kullanmışsınız Oyunuz Gönderilmiştir


Hava Durumu


`Review